دانلود بهترین آهنگ های شهریور 97 | لویترا

 

دانلود بهترین آهنگ های شهریور 97 | لویترا


شهریور امسال برای طرفداران محسن چاوشی قطعا با انتشار آلبوم “ابراهیم” به یاد ماندنی خواهد شد. آلبومی که هر هشت قطعه ی آن قابل ستایش و انتخاب از بین آنها کار بسیار دشواریست. اما شهریور برای طرفداران هیپ هاپ با وجود کم کاری آرتیست ها، خیلی هم کسل کننده نبود تا جایی که شاهد انتشار قطعاتی از حصین ، عرفان و خلسه ، شایع و سجادی ، دانیال و … بودیم اما با نزدیک شدن به دهه ی محرم انتشار قطعات جدید به شدت کاهش یافت.

اما آنچه برای شما در نظر گرفته ایم یک پلی لیست از قطعات منتخب شهریور 97 است که سعی کرده ایم با احترام به تمام سلایق ، ژانر های مختلف را در آن بگنجانیم. لازم به ذکر است هر کدام از قطعات را میتوانید به صورت آنلاین گوش کرده و در صورتی که مورد پسند شما واقع شد با کلیک بر روی آیکون دانلود موجود در سمت راست هر قطعه آن را دریافت کنید.

تمام قطعات موجود همراه با متن افزوده که میتوانید از آنها لذت ببرید.

Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

طراحی کاور بخش Selected توسط امیر و سایا انجام شده که شما میتوانید برای سفارش و مشاهده ی نمونه کارهای امیر Artoartworks@  و برای مشاهده نمونه کارهای سایا SAYA_illustration@ را در تلگرام دنبال کنید.